5-секундният трик за Птицевъдство

5-секундният трик за Птицевъдство

5-секундният трик за Птицевъдство

Blog Article

Как обаче фермерите ще станат съмишленици за нейното изпълнение Да се преразгледа Зелената сделка в по-реалистичен план, това обеща...

В условията на практиката има възможност болестта да се пренесе чрез обслужващия персонал, чрез кафези и контейнери за птици, картони за яйца, превозни средства, заразен фураж и някои домашни животни (главно кучета и котки), живеещи на свобода птици (врани, врабчета и др.)

Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агроконсултант – Социална агромрежа, посочване на източника и добавяне на линк към . Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Птицевъдството е доста рисково, заради честата поява на болести които могат да покосят цяла ферма от птици, за това условията за отглеждане трябва да са стриктни и безкомпромисни.

Тъй като клиничната картина не е много характерна, ветеринарният специалист използва насочеността на данните от епизоотологичното проучване и се предприема лечение с йодни препарати.

Яичица, ако ни останат в повечко да помогнем на братушките.

Допълнителна информация относно птицевъдството в научното заведение ще получите на телефоните за контакт в обект Земеделски институт.

Въвеждат се допълнителни регулации при имитиращите млечни продукти

Епизоотологични особености . Източници на инфекцията са болните птици и труповете на умрелите.

Изискване към рекламодателя е - рекламните карета да са на електронен носител.

Процедурата за подготовка на писмено искане към Комисията вече е стартирала България…

Болестта Гумборо е остра заразна болест, причинява се от вирус и се проявява с отпадналост, настръхване на перата, диария.

Дифтероидната форма протича по-тежко. Наблюдават се ограничени белезникави петна по лигавицата на устата, глътката, а понякога и по ларинкса. По-късно те се превръщат в дифтероидни налепи.

Гледайте видео репортажи и съвети за птицевъдство, Птицевъдство птицевъди, птицеферми, гълъби, гъски, кокошки, кеклици, патици, пауни, пуйки, пъдпъдъци, токачки, фазани, щрауси, яребици и други.

Report this page